Smartwatch Samsung Watch4

Dzisiejsza technologia jest w stanie znacznie ułatwić nam masę różnych czynności. Nie inaczej jest z uprawianiem sportu, które dzięki dedykowanym do tego akcesoriom technologicznym może stać się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Dzisiaj przyjrzymy się pod tym względem smartwatchowi Samsung Watch4 – czy to dobry zegarek sportowy, który każdy z nas chciałby zabrać na swój trening? Za chwilę odpowiemy na to pytanie, więc zapraszamy do czytania!

Smartwatch Samsung Watch4 – nowy inteligentny zegarek marki Samsung

Smartwatch Samsung Watch4 to nowe spojrzenie marki na temat inteligentnych zegarków. Po raz pierwszy na pokładzie urządzenia znajdziemy system operacyjny Wear OS, który w swojej funkcjonalności jest bardzo podobny do systemu Android, znanego nam już z ekranów telefonów i tabletów. Jego użycie w tym zegarku zaowocowało wieloma ciekawymi funkcjami, które przypadną do gustu wielu fanom sportu, ale także nowoczesnych technologii.

Co możemy zrobić z poziomu naszego inteligentnego zegarka? Bez żadnego problemu skonfigurujemy na nim takie aplikacje jak odtwarzacz muzyki, nawigacja czy asystent płatności. Ta ostatnia opcja to dobrze znany Google Pay – za pomocą smartwatcha Samsung Watch4 bez żadnego problemu będziemy mogli zapłacić zbliżeniowo przy każdym terminalu płatniczym, bez konieczności zabierania ze sobą na trening telefonu czy karty płatniczej.

Watch4 – dobry zegarek sportowy?

Porównanie smartwatchy pod względem ich przydatności do użycia na treningach, musimy zacząć od aspektu wodoszczelności. Żaden zegarek sportowy z inteligentnymi funkcjami nie powinien mieć problemów z wytrzymaniem deszczu czy wizyty na basenie. Smartwatch Samsung Watch4 świetnie się tutaj sprawdza – dysponuje on certyfikatem wodoszczelności IP68[1].

Smartwatch Samsung Watch4 to także kompleksowy sportowy asystent. Jego funkcje mogą pomóc nam zaplanować trening wielu różnych dyscyplin, nawet takich jak hokej na lodzie, czy klasyczne robienie pompek. Niezależnie od tego, jakim sportem się zajmujemy, ten zegarek sportowy będzie w stanie to rozpoznać i dostosować wszystkie funkcje pomiaru do potrzeb danej dyscypliny.

Samsung Watch4 będzie mógł posłużyć nam także jako narzędzie pomiarowe. Za jego pomocą zmierzymy swój puls, ciśnienie czy nawet sprawdzimy, jaką procentową wartość w naszym ciele stanowią tłuszcz oraz mięśnie.

Smartwatch Samsung Watch4 – czy warto?

Samsung Watch4 to kompletny zegarek sportowy, który może być dobrym wyborem dla każdego miłośnika spędzania czasu w sposób aktywny. Jego użycie jest niezwykle komfortowe i przyjemne, nie tylko dzięki wykonaniu wysokiej jakości, ale także dzięki dedykowanemu systemowi operacyjnemu Wear OS.

Smartwatch Samsung Watch4 pomoże nam na treningu w każdej dyscyplinie sportu, natomiast po wszystkim zaoferuje pomiary tętna i ciśnienia. To niezły sojusznik dla każdego, kto lubi wysiłek i ciężką pracę nad samym sobą.


[1] Galaxy Watch4 ma klasę wodoodporności 50 metrów zgodnie z normą ISO 22810:2010. Nie nadaje się do nurkowania lub sportów wodnych pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub Twoje ręce są mokre, przed użyciem należy je dokładnie wysuszyć.

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here