Jak stworzyć telefon o niepowtarzalnym wyglądzie?

0
1379

Choć na rynku urządzeń mobilnych dostępne są setki modeli telefonów różnych marek, to większość z nich jest do siebie bliźniaczo podobna. Wystarczy jednak niedrogi, kolorowy pokrowiec, a telefon diametralnie zmieni swój oryginalny wygląd. Jeśli zatem nie chcesz, by Twój smartfon był podobny do innych, zaprojektuj etui ze zdjęcia lub gotowej grafiki. W ten prosty sposób nadasz urządzeniu niezwykle osobisty charakter, a przy okazji zwiększysz bezpieczeństwo jego użytkowania.

Nadruk ze zdjęcia

Jednym ze sposób na modyfikację oryginalnej estetyki telefonu jest ubranie go w dopasowane etui ozdobione unikalnym nadrukiem, co można najłatwiej osiągnąć, wykorzystując do tego celu prywatne, samodzielnie wykonane zdjęcie lub zdjęcia. Zaprojektowanie case ze zdjęcia jest bardzo proste i zajmuje jedynie kilka chwil. Wystarczy znaleźć serwis internetowy, który oferuje przygotowanie tego typu pokrowców i skorzystać z dostępnego narzędzia do projektowania. Najpierw wybieramy model i markę telefonu, dla którego ma zostać przygotowane etui, następnie klikamy w interesujący nas szablon i wgrywamy własne zdjęcie lub zdjęcia, gdy chcemy zadrukować etui większą liczbą fotografii. Zdjęcia są automatycznie skalowane do formatu wybranego etui. Do nadruku najczęściej możemy dodać również krótki tekst. Następnie wystarczy zaakceptować projekt, opłacić usługę i poczekać na dostawę gotowego pokrowca. Jeśli nie chcesz używać samodzielnie wykonanych fotografii, zaprojektuj etui z gotowej grafiki. Zwykle możesz korzystać z rozbudowanego katalogu grafik podzielonych na kilka lub kilkanaście kategorii tematycznych.

Pokrowce z grafiką

Innym sposobem na modyfikację wyglądu smartfona jest zakup gotowego etui z kolorowym nadrukiem. Takie etui są mniej unikalne i mogą się powtarzać, ale zapewniają możliwość zmiany wyglądu urządzenia i jego lepszego dopasowania do własnych upodobań estetycznych. Jeśli gotowe nadruki to dla Ciebie za mało, zaprojektuj etui według własnego pomysłu, korzystając z rozbudowanej biblioteki darmowych grafik czy fotografii. W ten sposób na powierzchni pokrowca możesz umieścić kilka różnych grafik z tej samej lub z kilku różnych kategorii tematycznych, tworząc z nich swego rodzaju mozaikę. Przy projektowaniu pokrowca wystarczy wybrać szablon, który dzieli jego powierzchnię na kilka mniejszych części. W każdej części umieszczasz interesującą Cię grafikę, która jest automatycznie skalowana do wybranego formatu i gotowe. Wystarczy zaakceptować projekt, ewentualnie uzupełnić go o samodzielnie przygotowany tekst, co zwiększy jego unikalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here