Zamawianie produktu na 1688.com

Chińska platforma hurtowa B2B o nazwie 1688.com cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Zainteresowani klienci za jej pośrednictwem mogą bez większych przeszkód zamówić różnorakie produkty z branży elektronicznej, spożywczej czy też odzieżowej. Wystarczy znaleźć zaufanego dostawcę i jak najszybciej nawiązać współpracę z agentem (pośrednikiem).

Wyszukiwanie produktu

Nie wszyscy muszą od razu wiedzieć jak kupować na 1688, lecz godne uwagi jest to, że wyszukiwanie towarów na 1688 nie powinno być zbyt czasochłonne. Potencjalni inwestorzy mogą skorzystać z intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarki. Warto przy tym pamiętać, że 1688 com oferuje możliwość hurtowego zamawiania konkretnych produktów. Cena pojedynczego opakowania będzie zależna od wielkości składanego zamówienia (czasami sprzedawcy na 1688.com mogą je odrzucić).

Jak weryfikować dostawców na portalu 1688.com?

Weryfikacja dostawców na portalu 1688.com jest niezwykle prosta. Wystarczy bazować na sprzedawcach z oznaczeniem „TrustPass”, którzy są:

  • wiarygodni,
  • sprawdzeni,
  • bezproblemowi w przypadku zwrotu lub wymiany towaru.

Odwiedzając 1688 China warto współpracować z doświadczonymi agentami, aby unikać nierzetelnych dostawców. Dzięki wspomnianej wyżej możliwości opinie o 1688 com są bardzo pozytywne.

Wypełnienie formularza kontaktowego

Samo zakładanie konta na 1688 zajmuje zaledwie kilka minut, ale kluczową sprawą przy zamawianiu produktów jest wypełnienie formularza kontaktowego. To najprostsza droga do skontaktowania się ze sprzedawcą. Realizując import przez 1688 w takim formularzu podaje się swoje podstawowe dane.

Pomocny w tym zakresie okaże się agent 1688, który umożliwi klientom poprawne wypełnienie formularza, dzięki czemu będą oczekiwać na kontakt od sprzedawcy. Na platformie www 1688 com jedyną formą płatności są yuany (RMB). Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie miał z nią styczności powinien jak najszybciej poszukać doświadczonego pośrednika, który cechuje się znajomością języka chińskiego. W sytuacji, gdy zainteresowani dowiedzieli się jak kupować na 1688.com nie pozostaje im nic innego, jak przystąpić do zakupów. Zakupy na 1688 mogą się okazać niezwykle opłacalne i pozwolą zatroszczyć się o rozwój własnego biznesu (konieczna jest jednak rzeczowa analiza wszelkich kosztów – zwłaszcza związanych z wysyłką). 1688.com China pozwala na znalezienie atrakcyjnych towarów w bardzo przystępnych cenach. To właśnie z tego względu platforma 1688com jest jednym z najpopularniejszych portali dotyczących hurtowych zakupów z Chin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here