PDQ Deploy Enterprise

Praca administratora systemu nie jest ani prosta, ani łatwa, z tego też względu wykonują ją osoby odpowiedzialne i dobrze znające specyfikę nadzoru nad sieciami komputerowymi. Całe szczęście dostępne są specjalistyczne aplikacje pomagające w zarządzaniu nawet bardzo dużymi, a często też rozsianymi po całym świecie sieciami, np. dużych korporacji. Ich głównym zadaniem jest wspieranie administratora oraz przyspieszanie wielu mozolnych i czasochłonnych czynności. Naszym zdaniem jednym z bardziej praktycznych, a co za tym idzie, godnych zainteresowania programów jest z pewnością PDQ Deploy Enterprise, o którym chcielibyśmy dzisiaj wiele opowiedzieć.

Bezbolesne wdrażanie

Oprogramowanie to pozwala na zarówno stacjonarne, jak i zdalne wdrażanie praktycznie każdego oprogramowania znajdującego się w danej sieci, bez względu na jego fizyczną pozycję. Administrator może uzyskać dostęp do komputera każdego użytkownika i przeprowadzić na nim takie czynności jak instalacje, dezinstalacje programów komputerowych, tak by np. wszystkie firmowe komputery były skonfigurowane w ten sam sposób. To narzędzie pracy administratora pozwala także na kopiowanie, edytowanie i usuwanie pojedynczych plików, jak też folderów.

Kolejną dużą zaletą jest możliwość wcześniejszego zaplanowania harmonogramu poszczególnych instalacji. Nie trzeba już osobiście o wszystkim pamiętać, PDQ Deploy Enterprise zrobi to za nas. Wraz z pakietem oprogramowania administrator otrzymuje ponad 170 gotowych do wdrożenia najpopularniejszych aplikacji, których instalacja i przygotowane do pracy przebiega automatycznie po naciśnięciu jednego klawisza na klawiaturze.

Rozwiązanie stosowne dla każdego

Zaimplementowane do PDQ Displey Enterprise rozwiązania techniczne są na tyle funkcjonalne i gwarantujące bezpieczeństwo sieci, iż program ten może być stosowany w małych prywatnych sieciach domowych, w firmach i przedsiębiorstwach, a także w placówkach edukacyjnych i w sektorze administracji publicznej. Możliwe to jest dzięki pracy programistów z firmy PDQ.com Corporation, która od wielu lat dostarcza na rynek profesjonalne oprogramowanie wysokiej jakości.

Tego rodzaju oprogramowanie jest niezbędnym narzędziem pracy każdego administratora, bez względu na zaawansowanie obsługiwanej przez niego struktury. Za każdym razem wszystkie zadania będą realizowane sprawnie, szybko i całkowicie bezbłędnie.

Także cena tego funkcjonalnego oprogramowania jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli spojrzymy na ofertę sklepu Vebo, który od wielu już lat oferuje najlepsze oprogramowanie zarówno do zastosowań prywatnych, komercyjnych, jak i instytucjonalnych. Dlatego warto zajrzeć na stronę https://www.vebo.pl/pdq-deploy-enterprise, by sprawdzić, co ten program ma jeszcze do zaoferowania. Natomiast pod adresem https://www.vebo.pl/pdq zebrane zostały inne produkty pochodzące od tego samego developera. Skupiają się one na zaoszczędzeniu czasu w trakcie wykonywania obowiązków przez administratorów oraz zbieraniu i analizowaniu wszystkich potrzebnych danych do prawidłowego funkcjonalna każdej sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here