Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową

Branża e-commerce została wyceniona w Polsce na ponad 40 miliardów dolarów. Zdecydowanie jest to liczba, która robi wrażenie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na założenie własnego sklepu internetowego w nadziei na przyjemną pracę z dowolnego miejsca na ziemi oraz nieograniczone możliwości zarabiania.

Biznes e-commerce ma dość dużą przewagę nad prowadzeniem stacjonarnego sklepu. Otóż otworzenie sklepu internetowego jest o wiele prostsze, a możliwości promocji naszych usług istnieje znacznie więcej niż w przypadku sklepu stacjonarnego. Jednak prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z koniecznością stworzenia własnej strony internetowej. W tym celu należy zrozumieć co oznaczają pewne zagadnienia, takie jak domena czy hosting.

Warto zainwestować również w kursy, które pozwolą na naukę obsługi narzędzia jakim jest WordPress. Na szczęście są to zagadnienia dość proste, tak więc stworzenie strony internetowej nie powinno być niczym skomplikowanym. Domena to inaczej nazwa naszej strony internetowej, a hosting to serwer, na którym przechowywane są wszystkie dane dotyczące naszej strony. Bez tych dwóch rzeczy nie ma fizycznej możliwości, aby strona internetowa powstała. Należy więc zdać sobie sprawę z tego, że stworzenie strony internetowej wiąże się z początkową inwestycją w hosting oraz domenę. WordPress z kolei jest systemem zarządzania treścią. Dzięki niemu możemy dodawać oraz edytować wszystkie treści na naszej stronie internetowej. Wiele osób, które planują stworzyć własną stronę zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową.

Możliwości istnieje naprawdę mnóstwo, jednak jednym z najciekawszym rozwiązań są tanie domeny na kru.pl. Rejestracja domen internetowych w kru.pl to bardzo szybki i prosty proces. Wystarczy bowiem zakupić domenę, podpiąć ją pod zakupiony wcześniej hosting oraz poczekać chwilę na to, by domena stała się aktywna. Serwis kru.pl oferuje również usługi hostingowe, więc jeśli nie mamy zakupionego serwera, to za pośrednictwem tego serwisu możemy nabyć hosting w bardzo atrakcyjnej cenie.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here