czwartek, październik 21, 2021

Transport drobnicowy – na czym polega? Podstawowe informacje

0
Transport drobnicowy

Popularność transportu drobnicowego bierze się stąd, iż powala na bezproblemowe przewożenie drobnych elementów i materiałów. Na realizowanie tego typu zleceń decyduje się coraz więcej firm. Usługi z tej kategorii pełnią nieocenioną rolę w branży spedycyjnej oraz transportowej. Kluczem do sukcesu jest to, aby w przypadku niewielkich elementów umiejętnie dobrać opakowania i wyeliminować ryzyko wystąpienia usterek. 

Transport drobnicowy – co to właściwie jest?

Transport drobnicowy zdobywa dużą popularność praktycznie na całym świecie. Polega na przewożeniu części ładunków o dość dużych gabarytach. Mogą to być produkty:

 • przetworzone,
 • zapakowane (finalne).

Co najistotniejsze ładunki drobnicowe nie powinny być w żaden sposób rozdzielane. Firmy wykorzystują w tym celu opakowania zbiorcze i jednostkowe. Tak właśnie realizowany jest m.in. transport do Grecji.

Transport drobnicowy – jak dobierać opakowania? Co można przewozić, a przed czym się wzbraniać?

Towary drobnicowe są bardzo zróżnicowane. Zazwyczaj są to przesyłki detaliczne, których odbiorcami są osoby fizyczne. Przewozić z kolei nie można:

 • zwierząt,
 • biżuterii,
 • niebezpiecznych materiałów,
 • roślin,
 • żywności z krótką datą ważności.

Jak widać trzeba się na tym dobrze znać, aby przewóz drobnicowy spełniał wszystkie obowiązujące normy i nie stanowił żadnego zagrożenia. Na szczęście odpowiadają za to doświadczeni profesjonaliści.

Jeśli chodzi o dobór opakowań najczęściej wybiera się pudła, kartony i worki. W grę wchodzą również opakowania zbiorcze, które tworzy się poprzez skuteczne i trwałe połączenie opakowań jednostkowych. W ten sposób odbywa się m.in. transport do Rosji. Przesyłki mogą się różnić wymiarami oraz wagą.

Transport drobnicowy – z jakimi zagrożeniami jest związany?

Transport drobnicowy jest związany z wieloma potencjalnymi zagrożeniami. W związku z tym wszelkie etapy poszczególnych zleceń muszą być dokładnie nadzorowane. Drobne elementy są narażone na liczne uszkodzenia, przez co do odbiorców mogą dojść w niezbyt korzystnym stanie. Całość musi być dopracowana m.in. pod kątem załadunku oraz rozładunku towaru.

Jednym z kluczowych elementów jest odpowiednie zabezpieczenie wybranych opakowań. Dzięki temu transport do Francji odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Warto pamiętać o tym, że wysyłane paczki są narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i trzeba je przed nimi umiejętnie chronić. Najwięcej problemów pojawi się w trakcie transportu drobnych towarów do Rosji (konieczność przejścia odprawy celnej i liczne ograniczenia). Wysyłka na terenie Europy (Grecja, Francja) odbywa się sprawnie i bez przeszkód.

Marketing w social mediach, czyli sposób na budowanie więzi z klientem

0
Marketing w social mediach

W ostatnim czasie bardzo dużo firm decyduje się na budowę swojej marki przy pomocy portali społecznościowych. Nie ma w tym oczywiście niczego dziwnego, gdyż przy odpowiednim zaangażowaniu możemy uzyskać naprawdę fajny efekt, jak np. pozyskanie nowego klienta. Social media marketing udowadnia, że facebook czy instagram nie służy jedynie do publikacji zwykłych postów, ale również może pomóc w stworzeniu własnego imperium reklamowego. Tego typu rozwiązania sprawiają, że świadomość naszej marki wśród ludzi ma szanse wzrosnąć.

Social media marketing — czym to właściwie jest?

Jest to nic innego jak szereg działań mających na celu promocję naszej marki przy wykorzystaniu portali społecznościowych. Takie serwisy jak YouTube, Facebook czy Instagram są zdecydowanie faworytami wśród osób decydujących się na tego typu marketing. Do dyspozycji są również inne portale, nie mniej mało kto decyduje się na ich wybór. Świetnym przykładem może okazać się Twitter, który traci zainteresowanie z każdym nowym rokiem. Są oczywiście nowe projekty, które dają nadzieje marketingowcom, takie jak np. TikTok. Mimo że charakter publikowanych tam postów jest wyjątkowo oryginalny, jak się okazuje, może pomóc w promocji naszej marki ze względu na panujący tam ruch. Social media marketing to budowanie wizerunku firmy na miarę obecnych czasów. Istnieje jednak szansa, że prowadząc firmę, nie znajdziemy wystarczająco czasu, by przesiadywać na facebooku w celu promocji nowych usług. Z pomocą przyjść mogą odpowiednie agencje, które za niewielką opłatą  przejmą stery nad naszym profilem firmowym. Dobrym przykładem takiej agencji marketingowej jest Efectownia: https://efectownia.pl/

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o social media marketingu?

Decydującym czynnikiem marketingu w mediach społecznościowych jest szczegółowa analiza wielu czynników. Do jednych z nich możemy zaliczyć grupę docelową potencjalnych klientów. Ma to ogromne znaczenie przy doborze odpowiednich portali, gdyż spotkać się możemy z niszą, która lepiej odnajdzie się np. na Twitchu, niż na szerokoznanym Facebooku. Zatem powinniśmy umieć ustalić, do kogo kierowane będą posty promocyjne i na bazie tego wybrać odpowiedni portal społecznościowy. To, co wyróżnia zwykły marketing od social media, to stały kontakt z użytkownikami. Tworząc profil biznesowy, budujemy nie tylko swoją markę, ale również zaufanie wśród odbiorców. Jest to niezwykle ważne, ponieważ lekceważąc komentarze czy wiadomości nadesłane od być może przyszłego klienta, stracimy jego uwagę. Jeśli więc ktoś zostawi reakcję pod postem promocyjnym, warto pokazać takiej osobie, że jest dla nas ważna.

Dobry kontakt z klientem to podstawa

Reklamując swoje usługi w sieci przy pomocy strony internetowej, zwykle zapominamy o jakimkolwiek kontakcie z klientem. Korzystając z social media marketingu, decydujemy się na ewentualną wymianę zdań. Cały zabieg polega na tym, że tworząc posta na konkretnym portalu społecznościowym, odsyłamy zainteresowaną osobę do strony naszej firmy. Zwykle publikacja takiego postu nie jest wystarczająca, by odpowiednie zainteresowanie uzyskać, dlatego tak ważne jest, by odpisywać na zamieszczane komentarze. Istnieje również takie zjawisko jak multiplatformowość. Jest to nic innego jak aktywność na kilku portalach społecznościowych jednocześnie. Prowadząc w ten sposób profile, istotne jest, aby robić to w sposób spójny. Nie może zdarzyć się sytuacja, w której jeden post pojawia się na facebooku, a drugi na Instagramie, ponieważ tak opublikowana treść traci na sile. Szczególnie w takiej sytuacji, warto skorzystać z agencji marketingowej, jak np. https://efectownia.pl/ponieważ będziemy w stanie zaoszczędzić sporo czasu. Należy pamiętać, że social media marketing pochłania go bardzo dużo, chociażby ze względu na stały kontakt z odbiorcami, który w tej branży jest wyjątkowo ważny.

Szafy rack w pigułce – to warto o nich wiedzieć

0
Szafy rack

Z tego rodzaju meblem z pewnością spotkała się każda osoba związana z branżą IT. Szafy serwerowe to obowiązkowy element wyposażenia pomieszczeń, w których, jak sama nazwa wskazuje, przechowywane są serwery i inne urządzenia niezbędne w serwerowni. Zastanawiasz się, czym szafa rack różni się od standardowych mebli? Poznaj kilka najważniejszych informacji o szafach serwerowych.

Czym jest szafa rack?

Podstawową różnicą między szafą rack a zwykłymi szafkami jest jej budowa i wynikające z niej funkcje. Taki mebel ma specjalną obudowę z systemem mocowania z belkami rackowymi. Często jest wykonany z blachy stalowej i jest wyposażony w wentylację lub zamknięty system chłodzenia. Sporo uwagi poświęcone jest również zapewnieniu wysokiego poziomu stabilności. Dostępne są zarówno modele stojące, jak i wiszące.

Taka konstrukcja jest związana z tym, że szafki rack ze strony https://unotel.pl/ mają za zadanie chronić znajdujący się w nich sprzęt przed uszkodzeniem. Dodatkowo ważne jest zapewnienie urządzeniom optymalnych warunków do poprawnego funkcjonowania. Taki mebel ma też ułatwić utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Ponadto producenci często dbają również o odpowiedni system zabezpieczeń, który uniemożliwia dostęp do serwerów nieuprawnionym osobom.

Zalety szaf rack

Firmy teleinformatyczne, studia nagrań, laboratoria, urzędy, zakłady przemysłowe czy też nawet prywatne osoby stawiają na szafy rack nie bez powodu. Ten niepozorny mebel dzięki stabilności i systemom chłodzenia chroni przed poważnymi awariami w serwerowni, które mogłyby spowodować np. utratę ważnych danych i poważne zakłócenia w pracy firmy. Ponadto stworzenie urządzeniom odpowiednich warunków ma spory wpływ na poprawę ich wydajności.

Sporą zaletą szaf serwerowych jest również to, że znacząco ułatwiają utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Ma to związek w dużej mierze z tym, że są pojemnymi meblami. Ponadto specjalne przepusty kablowe pomagają w zapanowaniu nad chaosem w przewodach. Modele z oferty sklepu Unotel mają również wiele udogodnień, które mogą usprawnić pracę w pomieszczeniu, np. drzwi z tyłu szafki, ruchome osłony boczne czy też opcja montażu kółek.

Jak wybrać dobrą szafę rack?

Funkcjonowanie urządzeń i praca osób przebywających w serwerowni mogą przebiegać sprawniej dzięki obecności szafek rack, jednak tylko jeśli meble zostaną odpowiednio dobrane. Przede wszystkim zawsze należy stawiać na wysokiej jakości wyposażenie od znanych i cenionych producentów. Warto zatem zwrócić uwagę na opinie klientów i materiały wykorzystane do produkcji mebla.

Ponadto należy nieco uwagi poświęcić dopasowaniu wymiarów szafki do rozmiaru i ilości posiadanych urządzeń. Ważne jest przede wszystkim to, żeby wybrany model nie utrudniał korzystania z pomieszczenia np. ze względu na swoje gabaryty. Warto również postawić na meble z możliwością rozbudowy z wykorzystaniem kolejnych elementów pasywnych aktywnych. Szafka rack powinna po prostu odpowiadać wymaganiom sprzętu i pracowników.

Jak zdobyć dofinansowanie na kursy księgowości?

0
Jak zdobyć dofinansowanie na kursy księgowości

Nie da się ukryć, że księgowość wymaga ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania zupełnie nowych umiejętności. Wynika to między innymi z wciąż zmieniających się przepisów prawa, a także pojawiania się nowych regulacji. Aktualizację posiadanych informacji, a także zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy, zapewnią nam odpowiednie szkolenia.

Organizowane są one przez szkoły i placówki edukacyjne, które starają się stale poszerzać swoje oferty. Z tego powodu kurs księgowości może dotyczyć wielu zagadnień. Mowa tu między innymi o podstawach, jak również o informacjach kluczowych dla danego stanowiska (np. biegłego rewidenta). Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby dowiedzieć się czegoś nowego bądź lepiej przygotować się do nowej pracy.

Problemem często okazuje się jednak cena tego typu kursów. Bywają one bowiem drogie, co dla wielu osób jest przeszkodą nie do przeskoczenia. Czy można sobie z nią jakoś poradzić? Okazuje się, że tak. Rozwiązaniem tego typu problemów może okazać się dofinansowanie na szkolenia, gwarantowane przez różne podmioty. Warto zapoznać się z wszelkimi zasadami i dowiedzieć się, co należy zrobić, aby uzyskać pomoc.

Jak zdobyć dofinansowanie?

Jak już wspomnieliśmy, tak rozumiane wsparcie oferują różne podmioty. Wymienić należy trzy najważniejsze. Jest to Baza Usług Rozwojowych, Krajowy Fundusz Szkoleniowy, a także Akademia Menadżera MŚP.

W każdym przypadku możemy liczyć na uzyskanie dofinansowania. Oczywiście pod warunkiem spełnienia konkretnych warunków. W przypadku BUR, kursanci otrzymują od 50% do 80% kwoty potrzebnej do opłacenia szkolenia. Pomoc kierowana jest przede wszystkim do pracowników zgłaszanych przez mikro, małego bądź średniego przedsiębiorcę, osób prowadzących jednoosobową działalność czy też konkretnym podmiotom.

Krajowy Fundusz jest w stanie pokryć nawet 100% wartości szkolenia. Z dofinansowania skorzystać mogą przede wszystkim pracownicy chcący podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowe kompetencje. Jeśli zaś chodzi o Akademię MŚP, fundusze kierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Niezbędny jest jednak wkład własny w wysokość 20%.

W spełnieniu wszelkich niezbędnych zasad, a także w finalizacji formalności pomóc mogą nam szkoły i centra edukacji. Zatrudniani przez nie fachowcy wskażą najlepszy sposób na uzyskanie dofinansowania, a także zrobią wszystko, aby zostało ono przyznane. Dzięki temu możemy w znaczący sposób obniżyć własne wydatki związane z wykupieniem poszczególnych kursów.

Producent wiaderek plastikowych

0
Producent wiaderek plastikowych

Producenci opakowań w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju pojemniki, które służą bezpiecznemu i wygodnemu przechowywaniu różnorodnych produktów. Jednymi z nich są wiaderka plastikowe. Producent ściśle dostosowuje je do konkretnego produktu oraz branży, której mają służyć. Co warto o nich wiedzieć?

Stworzenie strony internetowej – jak się za to zabrać?

0
Stworzenie strony internetowej - jak się za to zabrać

Strona internetowa firmy to nie tylko nasza wizytówka, ale też okazja do pozyskania nowych klientów. Dlatego od samego początku reprezentująca nas witryna powinna być przyjazna zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. W jaki sposób wziąć się za tworzenie stron internetowych?

Jak jest cel?

Istotną kwestią przed stworzeniem strony internetowej jest refleksja nad jej funkcją oraz to, w jakim celu biznesowym ma nam pomóc — czy ma to być zaznaczenie naszej obecności, która przerodzi się w wysoką konwersję? A może strona ma pokazywać naszą ofertę i trafiać do określonej grupy odbiorców? W zależności od tego warto rozważyć jakiej witryny potrzebujemy, co ma się na niej znaleźć, a także jaka powinna być jej estetyka, by spełniać swoje zadanie.

Wybór agencji marketingowej

Kluczową kwestią jest wybór miejsca, gdzie zostanie zaprojektowana strona internetowa, oraz gdzie zostanie takowy projekt wcielony w życie. Naszą przyszłą witrynę możemy oddać w ręce webmasterów freelancerów, którzy stworzą bazę naszej strony. Minusem takiego rozwiązania może być niepełność otrzymanego produktu, takowa strona może nie posiadać oryginalnego dizajnu, treści, czy optymalizacji SEO.

Jeżeli zależy, nam na gotowym produkcie warto wybrać agencję marketingową, której zadaniem jest tworzenie stron internetowych. Lublin i jego mieszkańcy mogą zajrzeć na https://www.ibif.pl/oferta/strony-internetowe, gdzie zapoznają się z ofertą stworzenia witryny. Wybór miejsca, gdzie profesjonaliści tworzą strony, daje nam pewność, że strona będzie funkcjonalna i użyteczna dla osób ją odwiedzających. Dodatkowo agencje często oferują także stworzenie pierwszych treści umieszczonych na stronie, które pozwolą odwiedzającym zapoznać się z firmą, a algorytmom wyszukiwarki zaklasyfikować ją do odpowiednich pozycji.

Jakie elementy są ważne?

Wybierając agencję marketingową, ważne jest również zwrócenie uwagi na różnorodne kwestie, dotyczące obsługi strony. Przykładem może być panel, umożliwiający wprowadzanie zmian w warstwie tekstowej, jak i wizualnej. Inną ważną kwestią jest zadbanie o obecność naszej firmy nie tylko na stronie, ale także w wyszukiwarce, czyli czy po wpisaniu danej frazy np. „tworzenie stron internetowych lublin”, nasza strona będzie wyświetlana wysoko, można o to także zadbać poprzez utworzenie wizytówki Google Moja Firma. Należy także dopilnować, czy nasza nowa strona internetowa dobrze wyświetla się nie tylko na komputerze, ale także na telefonach w wersji mobilnej, czy na innej przeglądarce.

Gadżety reklamowe, które nigdy nie wychodzą z mody

0
Gadżety reklamowe

Chcesz dobrze wpłynąć na wizerunek swojej firmy? Szukasz sposobu na to, by pozyskać nowych klientów i przyciągnąć do siebie ich uwagę? W takim razie przekonaj się, jak gadżety reklamowe mogą Ci pomóc. Istnieje wiele gadżetów reklamowych, które można wręczyć klientom, pracownikom i kontrahentom. Jednak warto zdecydować się na te najlepsze, które stale cieszą się rosnącą popularnością. Zapoznaj się z naszym zestawieniem i przekonaj się, które z tych akcesoriów są w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Długopisy reklamowe

Ponadczasowe i praktyczne – tak można opisać te gadżety reklamowe. Długopisy mogą być stosowane w wielu sytuacjach. Doskonale sprawdzają się jako upominek dla klientów i pracowników. Wykorzystane mogą być w domach, pracy i miejscach publicznych. Potrzebne do zapisania ważnych notatek, numerów telefonów lub podpisania dokumentów. Jeśli są trwałe mogą być bardzo pozytywnie kojarzone z działalnością Twojej firmy.

Kubki reklamowe

Dużą popularnością cieszą się kubki reklamowe, które również polecane są zarówno na prezent dla pracowników, jak i klientów. Najlepiej wybierać modele o oryginalnym wyglądzie, które stworzone są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu służyć będą przez wiele lat i wzbudzą zainteresowanie osób postronnych. To sprawi, że wieści o Twojej firmie dotrą do wielu osób, co wróżyć może jej duży sukces.

Torby reklamowe

Gadżety reklamowe powinny być praktyczne i przeznaczone do użytku codziennego. Takie też są torby, które można zabrać na zakupy, wycieczkę rowerową i wyprawę na plażę. Pakowne i łatwe do utrzymania w czystości sprawiać będą, że Twoja firma kojarzona będzie z tym, co najlepsze i najtrwalsze.

Notesy reklamowe

Doskonałe do zapisywania notatek, robienia planów i wielu innych. Praktyczne i przeznaczone dla osób w różnym wieku. Notesy reklamowe można podarować pracownikom, klientom i kontrahentom na dobry początek współpracy. Ważne jest jednak to, by wyróżniały się nowoczesnym wyglądem okładki, na której umieszczone zostaną logo i nazwa firmy.

Czapki reklamowe

Elementy ubioru z nazwą i logiem firmy to również doskonałe gadżety reklamowe. Dzięki nim popularność Twojej firmy może szybko wzrosnąć, a zainteresowanie klientów stanie się bardzo duże, co z pewnością przekładać się będzie na lepsze wyniki osiągane przez przedsiębiorstwo.

Wybierz gadżety reklamowe z wyżej wymienionej listy i przekonaj się, jak wiele możesz dzięki nim zyskać.

Dobry serwis telefonów komórkowych Łódź poszukiwany!

0
Dobry serwis telefonów komórkowych Łódź poszukiwany

Popsuty telefon, zwłaszcza daleko od domu lub podczas intensywnego dnia w pracy to sytuacja nie do pozazdroszczenia. Serwis telefonów komórkowych Łódź jest wtedy potrzebny „na już”. Czy da się przywrócić sprawność smartfona niemal na poczekaniu?

Serwis telefonów komórkowych Łódź musi być szybki

Tempo naprawy telefonu nie zależy tylko od charakteru usterki i zakresu uszkodzeń. To, czy serwis telefonów komórkowych Łódź poradzi sobie sprawnie z naprawą zależy też od dostępności części. Jeżeli wymiany wymagają podzespoły „typowe”, jest duża szansa, że serwis będzie dysponować zapasem takich części i naprawa telefonu będzie możliwa niemal od ręki. W rzadszych przypadkach, gdy naprawiamy sprzęt niszowy, a usterka ma charakter indywidualny, czas usługi na pewno się wydłuży. Mimo chęci, serwis telefonów komórkowych Łódź nie ma wpływu na ten termin – zależy on od dostawców podzespołów.

Serwis, do którego się wraca

Dobry serwis telefonów komórkowych Łódź, na którym możemy polegać to wartość porównywalna z zaufanym mechanikiem, opiekującym się naszym samochodem. Warto mieć kogoś, kto fachowo zajmie się naszym telefonem na wypadek, gdyby odmówił on posłuszeństwa nagle i niespodziewanie. Dobry serwis to taki, do którego się wraca – jeżeli raz byliśmy zadowoleni z wykonanej usługi, najprawdopodobniej wrócimy w to samo miejsce, gdy ponownie będziemy w potrzebie.

Naprawa i pielęgnacja

Możemy oczekiwać, że w dobrym serwisie pracownicy nie tylko zajmą się problemem z którym się zgłaszamy, ale także zaproponują dodatkowe usługi widząc, że ich wykonanie jest konieczne. Tak może być np. gdy serwis telefonów komórkowych Łódź odwiedzamy z powodu defektu wyświetlacza, a w trakcie diagnozowania wyjdzie na jaw, że interwencji wymaga też bateria czy system operacyjny. Co najważniejsze – wcale nie chodzi o naciąganie na dodatkowe wydatki, bo część takich dodatkowych zabiegów wykonywana jest dopłaty. Procedury serwisowe przewidują także np. wymianę baterii podczas wymiany wyświetlacza.

Serwis telefonów komórkowych Łódź a marki egzotyczne

Na co dzień serwisy mają najwięcej pracy z najpopularniejszymi smartfonami dostępnymi na polskim rynku. Ale fachowcy są w stanie poradzić sobie także w przypadku nieco bardziej niszowych marek czy modeli. Pewną niedogodnością jest oczywiście czas oczekiwania na dostawę podzespołów, ale nie ma ryzyka, że serwis telefonów komórkowych Łódź zostawi nas bez pomocy.

Google Ads – dlaczego warto?

0
Google Ads

Żeby zaistnieć w internecie i zyskać przewagę konkurencyjną, powinniśmy pomyśleć o odpowiedniej promocji. Ogromne możliwości zapewnia szczególnie system reklamowy Google Ads. Dowiedzmy się o nim najważniejszych informacji.

Google Ads – co to takiego?

Google Ads, określany wcześniej jako AdWords, to popularny i chętnie wybierany przez wiele osób system reklamowy firmy Google. Zapewnia ogromne możliwości w zakresie budowania i zarządzania kampaniami reklamowymi, niezależnie od tego, czy chcemy wypromować małą witrynę, czy większy serwis. Google Ads swoim zasięgiem obejmuje nie tylko wyszukiwarkę Google, ale też wiele różnych blogów i forów tematycznych. Inwestując w tę formę reklamy, mamy pewność, że dotrze ona w wiele miejsc, co przełoży się na większe zainteresowanie naszym sklepem internetowym.

Google Ads – co warto wiedzieć?

System działa w modelu licytacyjnym, co oznacza, że reklamodawcy sami określają, ile mogą zapłacić za reklamę. Stawki więc zależą w głównej mierze od tego, jak silna jest konkurencja w naszej branży, a mianowicie, ile pozostałe firmy mogą przeznaczyć na płatną promocję. Standardowo płaci się za kliknięcie, ale możemy też ustawić inny wariant rozliczania, na przykład stawkę za 1000 wyświetleń. Inne opcje to maksymalna stawka za jedno wyświetlenie i stawka za konwersję.

Bardzo ważną informacją jest to, że reklamy zaczynają działać od razu po uruchomieniu kampanii. To wspaniała wiadomość dla firm, które szybko chcą uzyskać efekty promocji, muszą jednak pamiętać, by uzbroić się w cierpliwość. Sam początek wyświetlania reklamy nie oznacza natychmiastowego sukcesu reklamowego, bo ten zależy od wielu czynników. Jakich? Pod linkiem https://traffictrends.pl/kampanie-reklamowe-google-ads/ znajdziemy na ten temat wiele cennych informacji. Reklamy wyświetlają się użytkownikom, gdy ci wpiszą do okna wyszukiwarki konkretne zapytania, spójne ze słowami kluczowymi określonymi przez reklamodawcę. Jeśli dobrze je dopasujemy, zyskamy pewność, że kampania będzie trafna.

Google Ads – jakie są rodzaje reklam?

 • Reklamy tekstowe w wyszukiwarce – podstawowy format, który sprawdzi się w przypadku praktycznie każdej działalności;
 • Reklamy typu “Tylko połączenie” – tekstowe, ale na urządzenia mobilne. Zamiast przekierowania na stronę docelową, umożliwia szybkie nawiązanie połączenia telefonicznego;
 • Dynamiczne reklamy w wyszukiwarce (DSA) – wyglądają tak samo jak tradycyjne reklamy tekstowe, ale inaczej się je tworzy. W DSA reklamodawca może stworzyć tylko jeden wiersz opisu, a nagłówek oraz strona docelowa dobierane są przez system Google;
 • Reklamy produktowe PLA – w sam raz dla sklepów internetowych. Widoczne (zdjęcia produktów i ceny) w wyszukiwarce, na samym szczycie wyników wyszukiwania;
 • Klasyczne reklamy bannerowe w sieci reklamowej (GDN) – Google obsługuje wiele rozmiarów reklam, które można wyświetlać w różnych boksach reklamowych, także w aplikacjach na smartfony, YouTube i Gmail.

Google Ads zapewnia szybkie efekty reklamowe, co pozwala pozyskać nowych klientów. Kluczowe jednak, by dopasować parametry odpowiednio do profilu naszej działalności.

Szukanie odwróceń trendu jako główna przyczyna niepowodzeń na Forex

0
Szukanie odwróceń trendu jako główna przyczyna niepowodzeń na Forex

Błędy poznawcze sprawiły, że jedną z najpopularniejszych strategii na giełdzie jest poszukiwanie odwrócenia trendu. „Poszukiwanie” jest tutaj odpowiednim słowem, ponieważ tego typu próby rzadko kiedy kończą się powodzeniem, stąd zyskały niechlubny przydomek „chwytania spadających noży”. Handel wbrew trendowi to kiepski pomysł na biznes i obok nieumiejętności zarządzania pozycją, jeden z najważniejszych powodów, dla których nie zarabiasz na Forex.